Regulamin

Jesteśmy uczestnikiem Firma Godna Zaufania.

Sprawdź naszą rzetelność tutaj.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich

Regulamin:

Sklep internetowy abhunting.pl jest prowadzony przez firmę Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk z siedzibą w 34-700 Rabka-Zdrój ,ul. Sądecka 7A

NIP: 7350001334.

REGON: 004402379.

Sklep internetowy abhunting.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową odzieży ze swoim sklepem stacjonarnym zlokalizowanym w Tenczyn woj. małopolskie, co oznacza, że sprzedajemy towar, który posiadamy fizycznie w swoim magazynie, a nie w magazynie producentów, z którymi współpracujemy. Oferta sklepu jest zgodna z obowiązującym prawem handlowym .

Oferowane w sklepie produkty mogą nieznacznie różnić się (np. głębią koloru) od rzeczywistego ich wyglądu.

PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA KONIECZNIE NALEŻY ZAZNACZYĆ WYBRANY KOLOR I ROZMIAR DANEGO TOWARU. W PRZYPADKU BRAKU DECYZJI KOLOR WYBIERAMY LOSOWO.

CENY I KOSZTY:

Zamówione towary wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej. Realizacja zamówień odbywa się tylko na terenie Polski. W przypadku zamówień z dostawą poza granicę Polski proszę o uprzedni kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wszystkie ceny na stronie sklepu są podane w złotówkach i zawierają podatek VAT. Cena widniejąca przy produkcie jest ceną wiążącą dla klienta w momencie złożenia zamówienia. Jednocześnie sklep zastrzega sobie możliwość zmiany ceny produktu, a także przeprowadzania i odwoływania różnorodnych akcji promocyjnych danego wycinka asortymentu.

PAMIĘTAJ, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody. Osoba dostarczająca przesyłkę wie, że na Twoją prośbę ma obowiązek wypełnić protokół.

Kurier zobowiązany jest zaczekać przez czas niezbędny do dokonania sprawdzenia stanu paczki przez Klienta.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku. Zamówienia z piątku -złożone po godzinie 12 ,i weekendu wysyłane są w poniedziałek. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 48 h. W szczególnych przypadkach czas ten może być dłuższy, ale o tym fakcie klient zostanie powiadomiony.

Każde złożone zamówienie jest potwierdzane mailem z informacją o jego przyjęciu. Możliwy jest również kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zamówienia. Niepotwierdzone zamówienie przez klienta nie zostaje przekazane do realizacji.

Do każdej przesyłki dołączony jest paragon. Wystawiamy również faktury VAT na życzenie. Dokonując zakupu klient godzi się na wystawienie faktury VAT bez podpisu, będąc równocześnie zobowiązanym do podania danych firmy, na jakie ma zostać wystawiona faktura.

 

FORMY PŁATNOŚCI:

 • pobranie – klient płaci kurierowi za przesyłkę w momencie odbioru
 • e-przelew lub karta kredytowa:
  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24 przez firmę Przelewy24 – PayPro S.A. ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań.
 • przelew na nasze konto:Bank Handlowy

  40 1030 0019 0109 8503 0011 1394
  Andrzej Biedrończyk
  ul. Sądecka 7A
  34-700 Rabka-Zdrój

  W opisie przelewu należy podać numer zamówienia.

 • gotówka przy odbiorze osobistym w naszym sklepie w Tenczynie. Koniecznie należy to wcześniej uzgodnić.

ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE:

Reklamacje dotyczące wad, o których nie ma informacji , lub wynikające z błędu w opisie są uznawane zawsze.W przypadku gdy towar nie spełnia Państwa oczekiwań,lub zauważycie Państwo jakieś usterki(staramy się wszystko oglądać,ale jesteśmy tylko ludźmi-możemy coś przeoczyć)ZAWSZE możecie Państwo odesłać towar–my zwrócimy zapłatę i pokryjemy koszty transportu.W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt.Dotyczy to również wad,które „ujawnią się” niedługo po zakupie.

Ponieważ w opisach podane są wymiary proszę pamiętać, że źle dobrany rozmiar (lub kolor) nie jest podstawą reklamacji. Podkreślam, że bardzo ważne jest sprawdzenie wymiarów przed zakupem i służę pomocą w doborze rozmiaru! Rozmiar można zamienić,ale w tym przypadku to Kupujący ponosi koszty przesyłek.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu szkody spisanego w obecności doręczyciela. Jeżeli wada powstała z mojej winy to pokrywam koszty przesyłek.
Reklamowany towar proszę przesyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej jako list pocztowy bądź paczka pocztowa. Paczki pocztowe pobraniowe nie są przyjmowane.
Zapłata za odesłany towar zostanie zwrócona na podane przez Państwa konto niezwłocznie po otrzymaniu reklamowanego, bądź zwracanego towaru.
Termin rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni roboczych.

Gwarancja wynosi 1 rok - nie udzielamy gwarancji na towary wyprzedażowe ,przecenione.

Gwarancja dla firm 6 miesięcy.

Na podstawie art. 558 Kodeksu cywilnego wyłączam rękojmię dla firm.

Wysyłka tylko na poniższy adres . Proszę nie wysyłać paczek na adres siedziby firmy w Rabce, mogą nie zostać odebrane.

Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk-Abhunting
Tenczyn 258
32-433 Lubień

Tel. 606 682 941

DANE OSOBOWE

 1. Dane osobowe podawane przez Klientów w Sklepie Internetowym www.abhunting.pl(w tym w procesie rejestracji konta, w procesie składania zamówienia bez rejestracji w Sklepie Internetowym www.abhunting.pl, w procesie korzystania ze Sklepu Internetowego www.abhunting.pl, w tym dokonywania zakupów w Sklepie Internetowym www.abhunting.pl), przetwarzane są przez Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk z adresem siedziby: Chabówka 278A, 34-720 Chabówka,  (administrator danych).
 2. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednakże niezbędne do dokonywania zakupów oraz korzystania z tych usług świadczonych drogą elektroniczną przez Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk, które wymagają podania danych osobowych. Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończykprzetwarza dane osobowe w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, zawierania z Klientem i wykonywania umów sprzedaży produktów zamówionych przez Klienta w Sklepie Internetowym www.abhunting.pl, a w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody, o której mowa w dziale NEWSLETTER niniejszego regulaminu, również w celu świadczenia usługi newslettera.
 3. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe mogą być poprawiane lub usuwane po zalogowaniu się na konto Klienta (zakładka „Zaloguj się”) lub poprzez zgłoszenie na adres e-mail: abhunting1@gmail.com
 4. Klient podając dane, oświadcza, że podane przez niego dane osobowe są jego danymi.
 5. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych Klienta znajdują się na stronie internetowej Sklepu Internetowego www.abhunting.pl poświęconej polityce prywatności.

NEWSLETTER

 1. Klient może wyrazić zgodę na zamówienie usługi newslettera (subskrypcja). Usługa newslettera polega na okresowym przesyłaniu na podany adres e-mail biuletynu informacyjnego Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk oraz wiadomości zawierających treści marketingowe (informacje handlowe) Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk i jej partnerów biznesowych (w tym treści dotyczące produktów Hurtownia Odzieży Andrzej Biedrończyk i jej partnerów biznesowych oraz Promocji). Subskrypcja newslettera dokonywana jest poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym lub w terminie późniejszym w zakładce „Zaloguj się” (odnośnik „Newsletter”).
 2. Subskrypcja newslettera jest dobrowolna i nieodpłatna. Usługa newslettera świadczona jest przez czas nieoznaczony i Klient może z niej zrezygnować w każdym czasie.
 3. Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji newslettera samodzielnie, poprzez odznaczenie stosownego pola w zakładce „Zaloguj się” (odnośnik „Newsletter”) lub poprzez zgłoszenie na adres e-mail: abhunting1@gmail.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl